انواع خدمات عکاسی

عکاسی تبلیغاتی
نوعی از ژانرهای عکاسی که با استفاده از چیدمان سوژه ها و محصولات در فضایی مرتبط و نیز نورپردازی
دقیق و هنری در کنار نمایش زیبای محصول سبب ایجاد حس و حال در مخاطب برای شناخت و تهییج هرچه بهتر مخاطب برای خرید و استفاده از آن محصول می شود.
هزینه های عکاسی تبلیغاتی بر اساس نوع و ابعاد محصول ،براق بودن ،مدت زمان مورد نیاز برای نورپردازی و نیز چیدمان و دکور مورد نیاز برای عکاسی از آن بر اساس تعداد فریم مشخص می شود.

عکاسی صنعتی
عکاسی صنعتی را می توان به عنوان زیرشاخه ای از عکاسی تبلیغاتی نام برد که در آن هدف ثبت توانمندی های صنعتی همچون خطوط تولید کارخانه ها و نیز شرکت های خدماتی می باشد.برخلاف عکاسی محصولات در این ژانر از عکاسی هدف فرآیند تولید محصولات می باشد و از عکسهای تهیه شده می تواند در کاتالوگ های تبلیغاتی و صنعتی بهره برد.
درعکاسی صنعتی هزینه های دریافتی براساس تعداد فریم ها و نیز محل عکاسی و تجهیزات مورد نیاز برای عکاسی محاسبه می شود.برای عکاسی هوایی نیز آژانس تبلیغاتی معین رسانه  از پهپاد های مجهز  وپیشرفته بهره می برد. 

عکاسی تور مجازی 360 درجه
عکاسی تور مجازی از جمله تکنیک های نوین برای نمایش فضا و مکان هایی است که امکان بازدید برای کاربران فضای مجازی را بدون هیچ محدودیتی را فراهم می آورد.در این تکنیک کل فضا به نقاط مرجعی به نام پوینت تقسیم می شود که دوربین حول آن نقطه شروع به عکاسی 360 درجه می نماید و در آخر این پوینت ها به هم متصل می شود و مخاطب می تواند از نقاط مختلف آن مکان بازدید نمایدواز محلی به محل دیگر برود.در نهایت کل عکس ها به عنوان یک لینک اینترنتی برای بارگذاری روی سایت تقدیم مشتری می شود.
هزینه های دریافتی برای این خدمت کاملا مرتبط با تعداد پوینت ها و کیفیت و رزولوشن دوربین و نیز استفاده از تجهیزات نورپردازی مرتبط است.

انواع تیزر تبلیغاتی


تیزر تلویزیونی

تیزرهای تلویزیونی از جمله تیزرهای تبلیغاتی هستند که به لحاظ ساختار تولید محدود به زمان کمتر و جذابیت هنری بیشتری هستند تا بتوانند مخاطب را در زمان کمتر نسبت به تغییر انتخاب و رفتار در مصرف محصولات و خدمات متقاعد سازند. 
هزینه های مربوط به ساخت تیزرهای تلویزیونی بسته به نوع سناریوی طراحی شده ،محل ساخت ،تعداد بازیگران،ساخت دکور ،نوع فیلمبرداری و تجهیزات ساخت ونیز جلوه های ویژه احتمالی براساس تعداد روز ضبط برآورد و مشخص میشه.  

تیزر سینمایی
تیزرهای سینمایی را می توان به عنوان یکی از جدیدترین نوع تبلیغات تصویر نام برد که قبل از شروع فیلم در سالن های سینمایی پخش می شود می تواند مدت زمانی تا یک دقیقه داشته باشد و به لحاظ اثرگذاری در فضای سینما که تصویر بر روی پرده ای بزرگ با کیفیت صدای عالی پخش می شود موفقیت زیادی دارد .
هزینه ساخت تیزرهای سینمایی هم بسته به سفارش مشتری طبق مولفه هایی که در ساخت تیزر تلویزیونی به اون اشاره کردیم برآورد میشه.

تیزر اینستاگرامی
تیزرهایی که برای فضای مجازی و به ویژه اینستاگرام تهیه و تولید می شوند را می توان یکی از ابزارهای جذب مخاطب در دوران کنونی نامید به این جهت که به لحاظ پوشش می توان گفت بیشترین دسترسی به مخاطبان را دارد (چون ازطریق گوشی های هوشمند قابل دسترس است)واز لحاظ اثرگذاری با درنظر گرفتن هزین های تولید از اثرگذاری زیادی برخوردار است.
تیزرهای اینستاگرامی به این دلیل که باید در تعداد بیشتری تولید بشن هزینه ساخت کمتری دارن که مشتریان عزیز بتونن با در نظر گرفتن بودجه شخصی شون به راحتی سفارش بدن.

سایر خدمات معین رسانه

تبدیل DCP
دی سی پی یک نوع فایل دیجیتال سینمایی هست که ما برای شما آماده می کنیم. اگر شما فایل تصویری دارید که می خواهید در سینما ها ،جشنواره ها و سالن های سینمایی پخش کنید باید فایلتون رو به دیسیپی تبدیل کنید.
هزینه های دریافتی بر اساس دقیقه و نوع فایل که فول اچ دی و یا 4 کی باشه تعیین می شه.برای دریافت هزینه دقیق ساخت فایل بسته به نوع پروژتون لطفا با کارشناس های ما تماس بگیرید .

انیمیشن و موشن گرافیک

طراحی و ساخت انیمیشن
انیمیشن یکی از ابزارهای تولید محتوا می باشد که به کمک رسانه های نوین همچون فضای مجازی توانسته حضور خود را در امر تبلیغات پر رنگ نماید.همه ما با ساختار انیمیشن از کودکی آشنا هستیم محتوایی که بیشتر برای سرگرمی به کار می رفت امروزه برای تبلیغ محصولات و خدمات و نیز آموزش به کار گرفته می شود.انیمیشن در مواردی که امکان فیلمبرداری و تولید محتوا به صورت رئال نمی باشد گزینه ای مناسب است و می تواند تا 60 درصد هزینه های تولید را کاهشد دهد.
نحوه محاسبه هزینه تولید انیمیشن وابسته به طول مدت زمان آن و نیز تعداد کاراکترها،صداگذاری و دوبله آن می باشدکه به صورت دقیقه ای لحاظ می شود.
شما میتوانید با تماس با کارشناسان ما در این حوزه بر حسب نیاز خود لیست قیمت دریافت نمایید.
موشن گرافیک
یکی از ابزارهای مناسب برای تولید محتوای آموزشی وتبلیغاتی موشن گرافیکه که گاه می تونه .نمایش چند تصویر گرافیکی متحرک باشه و گاه یک نمودار آماری
مثل انیمیشن موشن گرافیک هم به لحاظ هزینه وابسته به زمان و مقدار کاری هست که باید روش انجام بشه تا بتونه یه محتوا رو خلق بکنه. 
طراحی لوگو 
هر شرکت و یا بنگاه اقتصادی برای این که بتونه دارای هویت در بازار و در کنار رقباباشه باید از یک نشان تجاری و یا لوگو بر روی محصولات و حتی روی مکاتبات اداری خودش استفاده کنه.این نشان میتونه به صورت گرافیکی و متناسب با نوع فعالیت شما توسط گرافیست های ما طراحی بشه.هزینه های طراحی بسته به نوع نشان که لوگو تایپ باشه و یا کاملا گرافیکی و مفهومی مشخص و تعیین میشه. 
ساخت لوگو موشن
لوگو موشن ها همون لوگوهای متحرک هستند که میشه از اونها در ابتدای فیلم های تبلیغاتی و یا بر روی کلیپ ها برای حفظ اثر استفاده کرد که می تونه به برند شما در دید مخاطب اعتبار بیشتری ببخشه.
هزینه ساخت لوگو موشن بسته به نوع اون که دوبعدی یا سه بعدی باشه تغییر می کنه. 

تماس با ما

معین رسانه

کرج مهرشهر

بلوار ارم

برج دارا

02634908975

09212756234

moeinmedia@gmail.com