طراحی و اجاره بیلبوردهای تبلیغاتی

طراحی و اجاره بیلبوردهای تبلیغاتی

بیلبورد تبلیغاتی چیست ؟

تابلوها و بیلبوردهای تبلیغاتی از جمله رسانه های تبلیغاتی هستند که در اختیار شرکت های تبلیغاتی می باشند که به صورت ماهیانه و سالیانه برای انجام تبلیغات برند ها مورد استفاده قرار می گیرند.

اگر شما هم به دنبال طراحی و اجاره بیلبورد تبلیغاتی در فضاهای تبلیغاتی شهری هستید و می خواهید محصولات و خدمات خود را به نمایش بگذارید ما به شما تبلیغات محیطی و بیلبوردهای تبلیغاتی را پیشنهاد می کنیم.تبلیغات محیطی در شهرهای مختلف بسته به مبلمان شهری و نیز فضاهای تبلیغاتی در نظر گرفته شده متفاوت می باشد.

این نوع از تبلیغات به دلیل در معرض دید بودن عابران و خودروهای عبوری در سطح شهرها از جمله رسانه های پربازده تبلیغاتی می باشد که صد البته باید به نوع طراحی اون دقت کرد که در زیر به نکات مهم در طراحی بیلبوردهای تبلیغاتی اشاره می کنیم.

طراحی بیلبوردهای تبلیغاتی حرفه ای

انواع بیلبورد و فضاهای تبلیغاتی شهری

با توجه به گسترش شهر ها و تنوع در مبلمان شهری و به طبع آن اختصاص فضاهای بیشتری برای نصب بیلبوردها و تابلوهای تبلیغاتی اختصاص داده شده است که امکان مناسبی برای تبلیغ و معرفی محصولات و خدمات برندها  میباشد از جمله انواع بیلبوردهای تبلیغاتی می توانیم به 

  • تابلوهای موجود در کنار معابر و جاده ها 
  • استرابورد ها و لمپوست ها
  • تابلوهای ایستگاه های اتوبوس و مترو 
  • لایت باکس ها و تلویزیون های شهری
  • بدنه پلهای عابر پیاده و ماشین رو
  • و بدنه وسایل نقلیه عمومی اشاره نمود.

شما می توانید برای طراحی و اجاره بیلبوردهای تبلیغاتی برای برند و محصول خود با همکاران ما در ارتباط باشید.

اهداف و کاربردهای بیلبوردهای تبلیغاتی

از بیلبوردهای تبلیغاتی می توان به عنوان یک رسانه نام برد که عمده کاربرد آن در معرض دید قرار دادن تصاویر و نوشتار در ابعاد بزرگ با هدف تبلیغات و اطلاع رسانی نام برد.امروزه شرکت های تبلیغاتی با دریافت مجوز از سازمان های مربوطه اقدام به نصب اینگونه تابلوها در معابر و محل های پر تردد شهری نموده و با اجاره این تابلوها اقدام به تبلیغ محصولات و خدمات مشتریان خود می نمایند.

تابلوها و بیلبوردهای تبلیغاتی به دلیل طراحی زیبا و نیز نوع نورپدازی می تواند ضمن جلب توجه مخاطبان باعث زیبایی جلوه ظاهری شهرها شده و ظاهری مدرن به شهر دهند.

طراحی بیلبورد تبلیغاتی تهران و کرج

مولفه های تشکیل دهنده طراحی بیلبورد

برای طراحی یک بیلبورد تبلیغاتی بسته به نوع محصول و یا خدمتی که می خواهیم تبلیغ کنیم از عناصر تصویری و متنی متنوعی استفاده می نماییم.

به عنوان نمونه در طراحی بیلبوردهای تبلیغاتی از طراحی لوگو ،نوشتن متن تبلیغ(فقط مختصر)،عکس تبلیغاتی،شعار تبلیغاتی برند و راه های ارتباطی مشتریان استفاده می شود.

گاهی برند شما آنقدر بزرگ و شناخته شده است که برای تبلیغات و یا حتی اطلاع رسانی روی بیلبورد تبلیغاتی فقط لوگوی خود را قرار می دهید و در زیر آن صرفا شعار تبلیغاتی خود را می نویسید.

این بیلبورد ضمن یادآوری برند شما در ذهن مشتری می تواند اورا ترغیب نماید تا به وب سایت شما سری بزند و اگر محصول جدیدی به تازگی ارائه شده آن را بررسی و در صورت نیاز خریداری نماید.

فراموش نکنید که بیننده فقط چند ثانیه فرصت دارد تا متوجه مفهوم بیلبورد شما شود به همین خاطر استفاده از جملات طولانی و اشکال پیچیده کمکی به فهم موضوع نخواهد کرد.

نمونه بیلبوردهای طراحی شده

به اندازه یک تلفن با شما فاصله داریم

شنبه تا پنجشنبه

ساعت 9-18

026-34908975

0921-2756234

تماس با معین رسانه