محتوای اینستاگرام

ساخت کمپین اینستاگرامی کینگستون

کمپین های تبلیغات اینستاگرامی
کمپین های تبلیغات اینستاگرامی

ساخت کمپین های تبلیغاتی پیج های اینستاگرامی یکی از روش های سریع و تضمینی برای افزایش ترافیک پیج اینستاگرامی شماست، مخصوصا اگر درست و بجا انتخاب و پیاده سازی بشه .

تبلیغات در پیج های اینستاگرامی که مخاطبان شما در اونها عضو هستن و یا رفت آمد دارن میتونه تضمین کننده جذب فالور و یا مخاطب برای شما باشه.

این کمپین های تبلیغاتی براساس یک زمان بندی و بودجه ریزی از پیش برنامه ریزی شده و در زمان معین و پیج های پربازدید برای پخش ارسال میشه و ضمن افزایش ترافیک پیج باعث بیشتر دیده شدن محصولات و خدمات شما خواهد شد.

برای ساخت کمپین های اینستاگرامی میشه با بودجه ای از 100 هزارتومان تا 100 میلیون تومان تبلیغات انجام داد که موفقیت کمپین فقط به بودجه ی اختصاص داده شده نیست بلکه نوع پیج ها و زمان پست ها هم اهمیت زیادی داره.

در این کمپین تبلیغاتی محتواهای تصویری شامل پست و استوری با استفاده از تصاویر هوایی از ساخت پروژه های ساختمانی به صورت ماهانه تهیه و بعد از ادیت ، در پیج های اینستاگرامی پر بازدید جهت انتشار آگهی ها قرار داده می شد که باعث افزایش میزان بازدید و فالور ها از پیج اینستاگرام شرکت کینگستون گردید.

در زیر چند نمونه از استوری های اینستاگرامی به روش موشن گرافی قرارداده شده است:

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *