ساخت تیزر آزمایشگاه

آزمایشگاه کوروش  یکی از مشتریان ما در زمینه خدمات آزمایش های پزشکی می باشد که همچون سایر مراکز درمانی و آزمایشگاهی برای ارتباط موثر و دائم با مخاطبان و خدمات گیرندگان نیاز به حضور مستمر در شبکه های اجتماعی را به درستی احساس نموده است.برای پاسخ به این نیاز شرکت معین رسانه با ساخت تیزرهای تبلیغاتی و تولید محتوای اینستاگرامی به صورت ماهیانه و مستمر سعی نموده تا این ارتباط با هدف بازاریابی به خوبی انجام پذیرد.

نکته ای که در تهیه این تیزر تبلیغاتی به آن توجه شده نمایش فضای گسترده و تجهیزات مورد استفاده در این آزمایشگاه و همینطور پرسنل مجرب آن بوده.در عین حال مصاحبه با پزشکان این مرکز توانسته  تکمیل کننده تصاویر و انتقال حسی مثبت و سرشار از اطمینان در مخاطبانی باشد که نیاز به این خدمات دارند.

آزمایشگاه ها و مراکز درمانی که نیاز به تولید محتوا دارند می توانند با ارتباط با کارشناسان ما در خصوص استراتژی ها و هزینه های تولید اطلاعات کسب نمایند.

ما برای شما به صورت روزانه و هفتگی تیزرهای کوتاه اینستاگرامی ،استوری موشن، ریلز و پست گرافیکی تولید می کنیم که به صورت زمان بندی شده و با موضوعات متنوع ساخته میشود تا ضمن جذابیت محتوا و آموزش نکات بهداشتی بتواند موجب وایرال شدن و افزایش بازدید از پیج شما شود.

نمونه کارهای مشابه

برای دیدن نمونه کارهایی که دنبال آن هستید تایپ کنید.