ساخت انیمیشن و موشن گرافیک

انیمیشن آموزشی/ انیمیشن تجاری / انیمیشن تبلیغاتی

ساخت انیمیشن و موشن گرافیک

ساخت انیمیشن و موشن گرافیک

ساخت انیمیشن و موشن گرافیک

از جمله توانمندی های این شرکت می توان به گروه ساخت وطراحی انیمیشن های دوبعدی وسه بعدی ونیز طراحی کاراکترهای گرافیکی وطراحی داخلی در معماری اشاره کرد که با داشتن کارشناسانی مجرب و تحصیل کرده در این حوزه اقدام به طراحی وساخت به سفار ش مشتریان می نمایند.

دراین دپارتمان بنا به نیاز مشتریان ابتدا اقدام به تهیه ی سناریو شده وتعداد ونوع شخصیت ها وکاراکترها طراحی می شود ودر نهایت به صورت انیمیشن های دو بعدی وسه بعدی تهیه وساخته می شود.

این نوع انیمیشن ها می تواند به عنوان تیزر تبلیغاتی از یک محصول ویا خدمات وهمچنین به صورتفیلمهای کوتاه
آموزشی تهیه وتولیدگردد.

همچنین کلیه سفارشات مربوط به ساخت وتولید انواع موشن گرافیک و اینفوگرافی های تجاری تبلیغاتی و آموزشی پذیرفته می شود.

ازجمله دیگر خدمات ارائه شده توسط این دپارتمان می توان به طراحی فضاهای داخلی و غرفه های نمایشگاهی نیز اشاره نمود.

تعدادی از نمونه کارهای انیمیشن و موشن گرافیک

پاسخ به برخی از سوالات شما در موردساخت انیمیشن و موشن گرافیک

محتوای انیمیشنی در کجاها کاربرد داره؟

توصیه ما به مشتریان اینه که در هر جایی که امکان تصویربرداری به صورت حضوری و واقعی وجود نداره یا اگر در مورد مطلبی محتوا تولید می خواهید بکنید که وجود خارجی نداره و یا تولید اون محتوا دشوار هست بهتره که از محتوای انیمیشنی استفاده کنید که میتونه جایگزین فیلمبرداری واقعی برای ساخت تیزرهای تبلیغاتی بشه.

موشن گرافیک چیه و کجاها کاربرد داره؟

موشن گرافیک نوعی از محتواهای تصویری و گرافیکی متحرکه مثل یک نمودار گرافیکی،زیرنویس گرافیکی و یا تصاویری از کاراکترهای انیمیشنی که با یکسری حرکات سعی در نمایش و توضیح یک فرآیند به صورت سمبلیک دارند.درمقایسه با انیمیشن که یک داستان و الگوی متنی رو برای القا پیام به مخاطب مورد استفاده قرار میده موشن گرافیک نیاز به داستان نداره و می تونه به صورت خیلی کوتاه به مخاطب یک موضوعی رو نمایش بده.کاربردهای زیادی برای موشن گرافیک وجود داره ازاستفاده در فیلم ها برنامه های تلویزیونی و یا شبکه های اجتماعی .

موشن گرافیک چطوری ساخته میشه؟

بر اساس اینکه موشن گرافیک ساخته شده کجا و با چه هدفی قراره تولید بشه محتوا و موضوعات و آیتم های اصلی در نرم افزارهای فتوشاپ و یا ایلوستریتور توسط همکاران ما طراحی میشه و سپس در نرم افزار هایی مثل افترافکت و سینما فوردی متحرک سازی میشه موشن گرافیک ها معمولا به صورت دوبعدی ساخته و مورد استفاده قرار می گیرند البته این امکان رو برای شما می تونیم فراهم کنیم که موشن گرافیک های سه بعدی هم تولید کنیم.

هزینه های ساخت انیمیشن و موشن گرافیک چقدره؟

هزینه های ساخت یک انیمیشن و یا محتوای موشن گرافیک به عوامل زیادی مثل نوع پروژه به لحاظ دو بعدی ویا سه بعدی بودن اون،تعداد کاراکترها،نحوه حرکات کاراکاترها،صداگذاری و جلوه های تصویری استفاده شده مرتبط هست که در کل به صورت ثانیه ای در کارهای کوتاه و به صورت دقیقه ای در کارهای بیشتر از یک دقیقه محاسبه مشه.

به اندازه یک تلفن با شما فاصله داریم

شنبه تا پنجشنبه

ساعت 9-18

026-34908975

0921-2756234

تماس با معین رسانه