درباره معین رسانه

با ما و فعالیت های ما بیشتر آشنا شوید...

درباره معین رسانه بیشتر بدانید

شرکت تبلیغاتی معین رسانه از سال 1380 در زمینه ساخت و تولید محتواهای تبلیغاتی فعالیت دارد و همواره مفتخر به همراهی با صنعتگران و فعالین اقتصادی در شرکت های تولیدی و صنعتی بوده است تا بتواند سهمی در موفقیت و رشد نام و کسب وکار آنها داشته باشد.

این شرکت با دریافت مجوز رسمی تاسیس کانون آگهی و تبلیغاتی در شهر کرج توانست میزبان شرکت های تولیدی و صنعتی استان البرز باشد و در راستای تبلیغات و برندسازی و مارکتینگ خدمات خود را ارائه نماید.
این مجموعه با بهره گیری از هنرمندان و متخصصان حوزه تبلیغات و تولید محتوای تبلیغاتی توانسته تا حدود زیادی وابستگی شرکت های فعال در استان البرز را به سایر استان های مجاور همچون تهران برای دریافت انواع خدمات تبلیغاتی را برطرف نموده و ضمن صرفه جویی در زمان و هزینه آنها خدمات تبلیغاتی با کیفیت و شایان توجهی را ارائه نماید.
شرکت تبلیغاتی معین رسانه مفتخر است در زمینه عکاسی صنعتی و تبلیغاتی،ساخت تیزر تبلیغاتی و فیلم صنعتی،عکاسی و تصویربرداری هوایی،طراحی لوگو ،طراحی پوستر،طراحی کاتالوگ تبلیغاتی و همچنین چاپ آن در کنار صنعتگران و فعالین اقتصادی باشد.
با توجه به سال ها تجربه  و دانش و تخصص در رسانه ملی این مجموعه خدمات ویژه ای نیز در زمینه ساخت و تولید برنامه های تلویزیونی اینترنتی و همچنین طراحی و ساخت و تجهیز استودیوهای تلویزیونی را به سازمان ها وارگانهایی که می خواهند در این زمینه فعالیت نمایند ارائه می نماید.
درباره معین رسانه

فعالیت های ما در معین رسانه

95 %
عکاسی تبلیغاتی و صنعتی
65 %
ساخت استودیو های تلویزیونی و رادیویی
99 %
ساخت تیزر تبلیغاتی
90 %
ساخت تیزر اینستاگرامی
80 %
انیمیشن و موشن گرافیک
85 %
ساخت فیلم های آموزشی
85 %
طراحی لوگو گرافیک
75 %
عکاسی و تصویربرداری هوایی

آرمان و تعهد اخلاقی ما در معین رسانه

 

آرمان ما در معین رسانه اینه که بتونیم با ارائه خدمات به روز و ایده های نوین تبلیغاتی و تولید و نشر محتواهای تبلیغاتی با کیفیت، ضمن کمک به افزایش بازدید و سهم فروش و جایگاه تجاری مشتریان به افزایش سطح فرهنگی و زیبایی شناسی مخاطبان در جمعه نیز کمک نماییم.

ما همواره دنبال جوان های با اخلاق و حرفه ایی هستیم که ضمن ایجاد فرصت های شغلی حرفه ای برای آنها هم بتونن با ما همکاری کنند و هم ما بتونیم به اونها کمک کنیم تجربیات خوبی در زمینه فعالیت ما کسب کنند اگر شما هم در خودتون این توانمندی رو می بینید که می تونید با ما همکار بشید رزومه خودتون رو برای ما بفرستید.
همواره ما به نیروهای مستعد در زمینه های عکاسی، تصویربرداری، تدوین و گرافیک نیازمندیم.

درباره معین رسانه

برخی از مشتریان و برندهای معتبری که افتخار همکاری با آنها را داشته ایم

مفتخریم که توانسته ایم پاسخگوی نیاز های تبلیغاتی برندهای کوچک وبزرگ تجاری باشیم