عکاسی و تصویربرداری هوایی

این شرکت با در اختیارداشتن انواع هلیکوپترهای کنترلی با ابعاد وقابلیت های متنوع با هدف تصویربرداری و عکاسی هوایی از مراکز صنعتی عظیم، پالایشگاه های نفتی، بناها و پروژه های ساختمانی، جشن ها وهمایش های عمومی و نیز لوکیشن های دریایی و… که امکان تصویربرداری برروی زمین محیا نباشد و نیز ثبت تصاویر منحصربه فرد آماده همکاری و خدمت رسانی می باشد.
برای انجام پروژه های تصویربرداری هوایی محل و زمان پرواز بسیار اهمیت دارد که باید توسط کارشناسان ما بررسی و مورد ارزیابی قرار گیرد و در صورت نبود موانع و یا عدم ممنوعیت پرواز طبق برنامه زمانبندی شده پرواز صورت خواهد گرفت.

عکاسی و تصویربرداری هوایی

برخی از نمونه کارهای تصویربرداری هوایی

مدل پرنده های تصویربرداری

عکاسی و تصویربرداری هوایی
Mavic Air 2
عکاسی و تصویربرداری هوایی
Phontom Pro

پاسخ به برخی از سوالات شما در مورد عکاسی و تصویربرداری هوایی

تصویربرداری هوایی در چه لوکیشن هایی استفاده می شود؟

عکاسی و تصویربرداری هوایی مناسب لوکیشن هایی است که به لحاظ وسعت ویا دسترسی امکان نمایش محل با دوربین های روی سطح زمین محیا نباشد و یا به لحاظ زیبایی شناسی زمانی که بخواهیم تصاویر زیباتری مثلا از یک ساختمان،ورزشگاه،یک پروژه عمرانی و یا معماری ضبط نماییم ازعکاسی و تصویربرداری هوایی استفاده می کنیم.

هلی شات به چه معنی است؟

بر خلاف تصوررایج در مورد هلی شات به عنوان پرنده برای تصویربرداری هوایی اصطلاح هلی شات به معنی نمای هوایی می باشد که هلی مختصرا از هلی کوپتر به عنوان عمود پرواز و شات به معنی نما در فیلمبرداری و تصویربرداری تشکیل شده است به ابزار و پرنده ای که نمای هوایی ثبت می کند اصطلاحا Drone یا مختصرا پرنده گفته می شود.

ما از چه پرنده هایی استفاده می کنیم؟

در آژانس تبلیغاتی معین رسانه بسته به نوع تصویربرداری و شرایط جوی و ارتفاع مورد نیاز از پرنده های مختلف همچون برند های فانتوم و یا ماویک بسته به مورد استفاده می شود که هر یک قابلیت های خاص به خود را دارد که می توانند تصاویری با کیفیت و پایدار از آسمان ثبت نمایند امکان ارسال تصاویر به صورت زنده وجود دارد که خلبان و تصویربردار را نسبت به تصاویر وزاویه دید مورد نظردر هر لحظه آگاه می نماید.

برای عکاسی و تصویربرداری هوایی به چه مجوز های نیاز داریم؟

با توجه به اینکه آژانس تبلیغاتی معین رسانه به صورت قانونی و رسمی فعالیت می کند برای انجام پروژه های تصویربرداری هوایی نیاز به کسب اجازه از ارگان ها مربوطه و منطقه ای می باشد که قبل از انجام نسبت به دریافت این مجوزها اقدام می شود از طرفی در برخی از امکان عمومی ، نظامی و امنیتی ویا مثل فرودگاه ها که در نزدیکی محل تصویربرداری قرار داشته باشد امکان تصویربرداری هوایی وجود نداشته و ممنوع می باشد.

هزینه های عکاسی و تصویربرداری هوایی به چه صورت محاسبه می شود؟

برای انجام پروژه های عکاسی و تصویربرداری هوایی پس بررسی کارشناسان ما نسبت به محل تصویربرداری و نوع پروژه و سطح پیچیدگی در هدایت پرنده هزینه ها به صورت روزانه و تعداد پرواز مشخص محاسبه و به مشتری اعلام می شود و به طور کلی هزینه پرواز روزانه از 2 میلیون تومان شروع و محاسبه می شود.

به اندازه یک تلفن با شما فاصله داریم

شنبه تا پنجشنبه

ساعت 9-18

026-34908975

0921-2756234

تماس با معین رسانه