انیمیشن و موشن گرافیک

ساخت انیمیشن بهداشت وسلامت

ساخت انیمیشن راههای مقابله با کرونا
ساخت انیمیشن راههای مقابله با کرونا

ساخت انیمیشن بهداشت و سلامت بهداشت وسلامت برای مراکز بهداشتی و کلینیک های پزشکی و همنطور موشن گرافیک آموزشی بهداشتی از جمله خدمات ما و در راستای انجام وظایف اجتماعی به شمار می آید.

ساخت چندین کیلپ آموزشی با موضوع راه های مقابله با شیوع ویروس کرونا به سفارش مشتریان عزیزمان در واحد انیمیشن این مجموعه تهیه و تولید گردید که با استفاده از زبانی ساده و به صورت تصویری به راهکارهای پزشکی توصیه شده توسط کارشناسان پزشکی اشاره می نماید. 

ساخت انیمیشن آموزش پزشکی و بهداشتی برای فرهنگ سازی و نیز آموزش نکات اولیه برای مقابله با کرونا توانست تاثیر بسزایی در آگاهی افراد جامعه داشته باشد.

برای تولید این نوع از انیمیشن و موشن گرافیک ضمن بررسی موضوع و نحوه تولید آن در جلسه ای با مشتریان و سفارش دهندگان سعی برآن داریم تا بتوانیم نکات ایمنی و بهداشتی را به صورت درست و به روشنی به مخاطب انتقال دهیم و برا آن اساس سناریو ها و نوع پلان ها برنامه ریزی و به صورت جداگانه تولید می شود.

در ساخت موشن گرافیک های پزشکی اصل بر درستی متن و تصاویر بوده تا در مدت زمان محدود بتواند به درستی پیام را انتقال دهد.

اگر شما هم در زمینه پزشکی نیاز به ساخت فیلم های آموزشی با موضوع  بهداشتی -پزشکی به صورت رئال و یا به صورت موشن گرافیک دارید  همکاران ما در واحد انیمیشن آماده ارائه مشاوره به صورت رایگان می باشند.

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *