انیمیشن مبارزه با کرونا

انیمیشن مبارزه با کرونا از جمله نمونه کارهای ما در زمینه ساخت انیمیشن و موشن گرافی های حوزه سلامت وبهداشت می باشد که با هدف آموزش مخاطبان با راه های مبارزه با ویروس کرونا تهیه و تولید گردید.

ساخت چندین کیلپ آموزشی با موضوع راه های مقابله با شیوع ویروس کرونا به سفارش مشتریان عزیزمان در واحد انیمیشن این مجموعه تهیه و تولید گردید که با استفاده از زبانی ساده و به صورت تصویری به راهکارهای پزشکی توصیه شده توسط کارشناسان پزشکی اشاره می نماید. 

برای تولید این نوع از انیمیشن و موشن گرافیک ضمن بررسی موضوع و نحوه تولید آن در جلسه ای با مشتریان و سفارش دهندگان سعی برآن داریم تا بتوانیم نکات ایمنی و بهداشتی را به صورت درست و به روشنی به مخاطب انتقال دهیم و برا آن اساس سناریو ها و نوع پلان ها برنامه ریزی و به صورت جداگانه تولید می شود.

برای تاکید بیشتر و آموزش درست هر مورد از نریشن صدا آشنا بر روی تصاویر استفاده گردید تا ضمن جذابیت اثرگذاری بیشتری هم داشته باشد.

اگر شما هم در زمینه پزشکی نیاز به ساخت فیلم های آموزشی با موضوع  بهداشتی -پزشکی به صورت رئال و یا به صورت موشن گرافیک دارید  همکاران ما در واحد انیمیشن آماده ارائه مشاوره به صورت رایگان می باشند.

نمونه کارهای مشابه

برای دیدن نمونه کارهایی که دنبال آن هستید تایپ کنید.