ساخت تیزر و فیلم صنعتی

تیزر تلویزیونی فیلم و مستند صنعتی انیمیشن و موشن گرافیک تیزرمعرفی سازمان وشرکت | تیزرغرفه نمایشگاهی | پخش تیزر در تلویزیون و سینما
از تیزرهای تبلیغاتی و فیلم صنعتی محصولات و خدمات خود به عنوان یک بازاریاب توانمند و 24 ساعته در همه جای دنیا استفاده کنید تا بهتر دیده شوید.


ساخت تیزر با استانداردهای بین المللی و به زبان های خارجی در استودیوهای معین رسانه———————————————————————————————————

تعریف تیزر تبلیغاتی(TV Commercial)

يکی از انواع برنامه سازی تلویزیونی تیزر تبليغاتی است ،نوعی از برنامه سازی تصويری که علاوه بر استفاده ازتکنيک های نوين صنعت فيلمسازی به شدت وام دار محتوا است از آن جهت که اگر يک برنامه تبليغاتی بتواند بيننده ومخاطب خود را متقاعد کند که يک محصول يا خدمات موردنظر برنامه را استفاده کند به شدت باعث رشد وتوسعه یک صنعت و حتی اشاعه فرهنگ مصرف یک کالا و یا خدمات در جامعه شود .
از جمله کاربردهای تیزرهای تبلیغاتی می توان به پخش در جلسات و همایش ها ،نمایش در رسانه های گروهی و پخش در سایت های اینترنتی وشبکه های اجتماعی اشاره نمود.
شرکت معین رسانه با بهره گیری از نیروهای مستعد ودانش آموخته وتکنیک های نوین فیلمسازی درزمینه ساخت وتولید تیزرهای تلویزیونی فعالیت می نماید.
کلیه مراحل مخاطب شناسی، ایده پردازی،تهیه سناریو،تصویربرداری ،تدوین وخلق جلوه های گرافیکی مورد نیاز توسط عوامل این شرکت و بابالاترین کیفیت ساخته وعرضه می شود.کلیه مراحل تولید با حضور و تبادل نظر با صاحبان آگهی انجام می گیرد تا بتواند بیشترین اثرگذاری را برروی مخاطبان داشته باشد.

فیلم صنعتی تبلیغاتی چیست؟

در کنار عکاسی صنعتی فیلم های صنعتی شامل معرفی امکانات و خدمات وقابلیت های مراکز تولیدی وصنعتی می باشد که به منظور در اختیار قراردادن این فیلم به مشتریان به صورت یک کاتالوگ تصویری ویا قراردادن برروی سایت و شبکه های مجازی به صورت یک یا چند زبانه ساخته می شود. مدت زمان این نوع از فیلم های تبلیغاتی معمولا بیشتر از تیزرهای تبلیغاتی می باشد.
هدف این نوع از فیلم های تبلیغاتی معرفی فعالیت ها و قابلیت های واحد های تولید و صنعتی و نیز بیان توانمندی ها و برتری های آن مجموعه می باشد.

ساخت فیلم های صنعتی باتکنیک تایم لپس :
نوعی از گونه فیلم های صنعتی به شمارمی آید که می تواند فرآیند ومراحل ساخت وتولید پروژه های عمرانی که بعضاً ماه ها به طول می انجامد درمدت چند دقیقه به نمایش بگذارد وشیوه ای نوین در تکنیک ساخت فیلم های مستند صنعتی و تبلیغاتی به شمار می آید.

ساخت تیزرهای تبلیغاتی و فیلم های صنعتی توسط آژانس تبلیغاتی معین رسانه

مراحل ساخت تیزر تبلیغاتی

سفارش ساخت تیزر تبلیغاتی در کرج

1) جلسه هماهنگی برای ساخت تیزر تبلیغاتی


قبل از ساخت تیزر تبلیغاتی جلسه ای با حضور سفارش دهندگان تیزر و تیم طراحی و تولید برگزار می شود که در آن نسبت به هدف ساخت تیزر ، نوع رسانه ی  مناسب برای پخش آن و نیز نوع محتوا و مدت زمان ،هزینه تولید و سایر نکات کلیدی مورد نظر تبادل نظر صورت می گیرد.
اینکه چه تیزری برای کسب و کار شما مناسبه پاسخش در این جلسه مشخص میشه از این لحاظ که تیزر شما انیمیشن باشه یا رئال و تصویربرداری شده ؟ نیاز به بازیگر و یا ساخت دکور داره  و در چه لوکیشنی بهتره ضبط و تولید بشه؟

ما تو این جلسه براساس نیاز شما و متناسب با محصولات و خدمات شما نوع تیزر رو به شما پیشنهاد میدیم.

به طور کلی برای مراحل ساخت تیزر تبلیغاتی در سه مرحله دسته بندی می شود :

مرحله پیش تولیدPre Production 

مرحله تولید Production

مرحله پس تولید Post Production

2) مرحله پیش تولید برای ساخت تیزر تبلیغاتی


در مرحله پیش تولید یکسری از مقدمات ساخت تیزر تبلیغاتی مثل تهیه سناریو ، تعیین لوکیشن های تصویربرداری، انتخاب بازیگران و هنروران در صورت نیاز و همینطور برنامه ریزی روزهای ضبط و نیز مجوزهای لازم برای تولید آماده میشه وبعد از ارسال سناریو به مشتری و اخذ تاییدیه نوبت میرسه به تهیه استوری بورد و شروع مرحله جذاب کار ما. 
ساخت تیزر تبلیغاتی به انگلیسی و زبان های خارجی
آموزش ساخت تیزرهای تبلیغاتی و فیلم های صنعتی

3) مرحله تولید و تصویربرداری در ساخت تیزر تبلیغاتی

در این مرحله از ساخت تیزر تبلیغاتی تیم تصویربرداری و کارگردانی در لوکیشن حاضر میشن و طبق برنامه ریزی انجام شده در مرحله قبل شروع به ضبط صحنه و تصاویر می کنند تو این مرحله در صورت نیاز ضبط نریشن و یا موسیقی نیز انجام میشه.

4) مرحله پس تولید و پایانی ساخت تیزر تبلیغاتی

این مرحل شامل کلیه اقدامات تدوین،صداگذاری اضافه نمودن بخش های گرافیکی و جلوه های ویژه به تیزر ساخته شده هست که بعد از اتمام همه موارد نسخه نهایی برای سفارش دهنده تیزر ارسال میشه که تایید نهایی صورت بگیره و تیزر آماده پخش در تلویزیون و یا شبکه های مجازی بشه.
ساخت تیزر تبلیغاتی ارزان در کمترین زمان

پاسخ به سوالات رایج در مورد تیزر های تبلیغاتی

داشتن تیزر تبلیغاتی برای کسب وکار من لازمه؟
به طور کلی همه ی کسب و کار ها برای اینکه به شهرت و فروش بیشتری دست پیدا بکنند نیاز به برقراری ارتباط با مشتریان دارند.ساخت و پخش رایگان تیزرهای تبلیغاتی به شما کمک می کنه تا ضمن معرفی درست به مشتریان بالقوه ،قبل از اینکه به اشتباه نسبت به شما قضاوت کنند اونها رو با محصولات و خدماتتون آشنا کنید و از طرفی هم به مشتریان قدیمی خودتون نشون بدید که کارا تر و بهتر از گذشته و با محصولات جدید تر در بازار حضور دارید. 
برای داشتن یک تیزر تبلیغاتی از کسب وکارم از کجا باید شروع کنم؟
هزینه و مدت زمان ساخت یک تیزر تبلیغاتی به چه میزان هست؟
با حداقل چه هزینه ای میتونم یه تیزر از کسب وکارم داشته باشم؟
پخش رایگان تیزر تبلیغاتی در تلویزیون به چه صورت هست؟

هزینه ساخت تیزر تبلیغاتی و فیلم صنعتی بهار1400

هزینه ساخت تیزر تبلیغاتی و فیلم صنعتی سال 1400

تعدادی از نمونه تیزرهای تبلیغاتی

تیزر تبلیغاتی فروشگاه عطر

تیزر تبلیغاتی فروشگاه پوشاک 

ساخت گیم اینترو از تیم فوتبال سایپا

تیزر تبلیغاتی فروشگاه موبایل

تیزر تبلیغاتی باشگاه ورزشی

تیزر تبلیغاتی آزمایشگاه پزشکی 

تیزر تبلیغاتی کلینیک دندانپزشکی

تیزر تبلیغاتی کلینیک پزشکی

تیزر تبلیغاتی چاپخانه صنعتی

تیزر تبلیغاتی گردشگری

تیزر تبلیغاتی نمایشگاه اتومبیل

تعدادی از نمونه فیلم های صنعتی
فیلم صنعتی کارخانجات پزشکی

فیلم صنعتی کارخانه مواد غذایی 

برترین تیزرهای تبلیغاتی دنیا
تیزر تبلیغاتی WAZE
تیزر تبلیغاتی خلاقانه سامسونگ
تیزر تبلیغاتی موفق از کوکاکولا
شماره تماس با آژانس تبلیغاتی معین رسانه

به اندازه یک تلفن با شما فاصله داریم 

 
شنبه تا پنجشنبه 

 ساعت 9-18   

02634908975


واتساپ و تلگرام


09212756234
راه های تماس

از شنبه تا پنجشنبه از ساعت 9 الی 18 آماده پاسخگویی به سوالات شما هستیم

اینستاگرام
moeinmedia@
تلگرام و واتساپ

34 62 275 0921
تلفن تماس

98 26 34908975 

98 921 2756234

ایمیل