ابتدا باید سنجید که کسب و کار شما به چه نوع روشی برای تبلیغات نیاز دارد؟

مسلما وجود تبلیغات برای هر نوع فعالیتی به خصوص فعالیت های تجاری لازم و ضروریه.
به گفته جان رینا
اما این که ما به عنوان مدیر یک کسب و کار چه روشی رو برای معرفی محصولات و خدمات خودمون و نیز تبیین برتری های اون نسبت به سایر رقبا استفاده می کنیم موضوعیه که نیاز به مشورت با یک کارشناس تبلیغاتی داره.
امروزه در هر صنعت و کسب و پیشه ای رقابت به شدت افزایش پیدا کرده که این امر موجب شده موضوع تبلیغات اون هم از نوع درست و اثر گذارش بیشتر از گذشته پرطرفدار بشه.
از بین روش های متعددی که برای تبلیغات و جود داره خیلی هاشون بیشترین و خیلی هاشون کمترین اثرگذاری رو دارن که مدیران تجاری رو بر اون داشته تا هنگام برنامه ریزی و صرف بودجه های تبلیغاتی خودشون دقت نظر بیشتری داشته باشن به قول قدیمیها یک ریالشم حساب کنن که این کاملا طبیعیه.
آژانس تبلیغاتی معین رسانه در طی سال های گذشته سعی کرده تا فقط بیشتر فعالیت های خودشو صرف گسترش و به کار بستن
روش های اثرگذار برای مشتریان خودش نموده تا هم بتونه به پیشرفت اقتصاد کمک کنه و هم مشتریانشو راضی نگه داره 
این که پیام تبلیغاتی ما چقدراز مخاطبان رو پوشش بده و چقدر در دسترس باشه و این که به لحاظ طراحی و ساخت و ایده ای که داره بتونه چقدر تاثیر گذار باشه باید مورد توجه قرار بگیره.
مثلا تبلیغات چاپی که در دوره ای تاریخی تنها راه ارتباطی و اطلاع رسانی بود دیگر تاثیر بالایی نداره.

تبلیغات محیطی به این دلیل که فقط مختص به مخاطبان عبوری از مقابل اونها میشه هم نسبت به دو روش بعدی از اثر گذاری کمتری برخورداره که برای تاثیر روی افراد بیشتر باید تعداد بیشتری در سطح شهر یا منطقه مورد هدف نصب بشن که مسلما هزینه ها رو بالا می بره.


تبلیغات تلویزیونی رو می تونیم جزو تاثیر گذارترین رسانه ها برای پخش و نمایش تبلغات به حساب بیاریم البته اگر از کم شدن مخاطبان اون در طی سال های گذشته به دلیل حضور بیش از پیش شبکه های ماهواره ای و بعضا نداشتن برنامه های خوب دراون صحبتی نکنیم.


اما در آخر میتونیم فضای مجازی و شبکه های اجتماعی رو به دلیل اینکه به صورت فردی در دسترس هستن و همیشه و همه جا کنار کاربرانشون هستن رو به عنوان اثرگذارترین و وسیع ترین رسانه صوتی و تصویری به لحاظ پوشش معرفی کنیم که تبلیغات در اون هم کم خرجه و هم
اثرگذار.


البته که باید متذکربشیم خیلی از این رسانه ها با این که اثرگذاری کمتری پیدا کردن ولی می تونن در کنار سیار رسانه های تبلیغاتی دیگه نقش مکمل رو بازی کنن و مفید واقع بشن.

چه خوبه که مدیران تجاری هم به مزیت های دنیای مدرن بیشتر توجه کنن و همگام با اون پیش برن.  


0
تعداد دفعات مطالعه

تبلیغات چاپی

10%

تبلیغات محیطی

50%

تبلیغات تلویزیونی

70%

تبلیغات فضای مجازی

99%

جهت عضویت در خبرنامه ایمیل خود را وارد نمایید.

تماس با ما

معین رسانه

کرج مهرشهر

بلوار ارم

برج دارا

02634908975

09212756234

moeinmedia@gmail.com