معین رسانه

سفارش تیزر رادیویی وتلویزیونی

جهت سفارش ساخت تیزرهای تبلیغاتی رادیویی ، تلویزیونی واینترنتی خود می توانید با شماره تلفن های واحد ثبت سفارش وشماره های

09127993409-09212756234 تماس حاصل فرمایید. 

 

پخش رایگان تیزر های تبلیغاتی ازشبکه های صداوسیما

 

      طرح ویژه صدا وسیما در حمایت از کسب و کار ایرانی برای سال 1397 تمدید شد.

حمایت از کار وکالای ایرانی

صداوسیمای جمهوری اسلامی ایران در راستای حمایت از تولید واشتغال ایرانی طرحی را به اجرا گذاشته که طی آن اقدام به پخش آگهی های تبلیغاتی (تیزر رادیویی وتلویزیونی)برای شرکت ها ، تولیدکنندگان و صاحبان کسب وکار ایرانی می نماید.

بدین ترتیب که هر کدام از شرکت ها و بنگاه های ایرانی که در حوزه تولید وخدمات در داخل وخارج کشور فعالیت می نمایند ودارای حداقل ده نفر کارمند بیمه شده (مطابق با آخرین لیست بیمه)باشند می توانند به میزان 900 ثانیه آگهی رادیویی و تلویزیونی به صورت کاملا رایگان از شبکه های مختلف صداوسیما پخش نمایند.

همچنین طبق جدول ارائه شده توسط اداره کل بازرگانی صداوسیم که در پایین مشاهده می نمایید شرکت های دارای بیش از 1000 نفر کارمند بیمه شده می توانند تا 9000 ثانیه پخش رایگان آگهی داشته باشند.

شرکت تبلیغاتی معین رسانه با بهره گیری از تیمی مجرب از جوانان خلاق وهنرمند این مرزو بوم با افتخار، آمادگی خود را جهت ساخت وتولید انواع تیزر های تبلیغاتی ونیز تیزرهای تلویزیونی به صورت رئال ،انیمیشن دوبعدی وسه بعدی وموشن گرافیک حضور شما تولیدکنندگان وصاحبان کسب وکار ایرانی اعلام می نماید.

در شرکت معین رسانه قبل ساخت کلیه تیزرهای تبلیغاتی سناریو وطرح ساخت ، به سفارش دهنده تقدیم شده وپس از تایید با فرمت های FHLL HD و یا 4k منطبق با ضوابط صداوسیما ساخته شده وپس از تایید نهایی از سوی مشتری به واحد بازرگانی صداوسیما ارسال می گردد.

کلیه تولیدات این شرکت دارای بالاترین کیفیت لازم برای پخش از تلویزیون وکمترین هزینه ممکن بوده وصداپیشگانی که افتخار همکاری با آنها را داریم از هنرمندان نام آشنا ومجرب صداوسیما می باشند.

با افتخار این اطمینان را به شما می دهیم که ما نیز یک بنگاه اقتصادی هستیم وبه ارزش زمان و هزینه های تبلیغات صرف شده توسط مشتریان واقفیم از این روی تمام تلاش خودرا در خصوص معرفی هر چه بهتر محصولات وخدمات شما ارایه خواهیم نمود.

جهت مشاوره ویا سفارش ساخت تیزر های تبلیغاتی با تیم مشاوره وسفارش شرکت تبلیغاتی معین رسانه تماس حاصل فرمایید:

09127993409     

09212756234                       

 

 

 

لینک های مفید