یکی از ابزارهایی که می تواند به شناخت درست وآشنایی با

محصولات و خدمات مجموعه های تولیدی وخدماتی کمک

نماید، تیزرهای تبلیغاتی هستند 

ساخت و تولید انواع تیزرهای تبلیغاتی و صنعتی 

تیزر تبلیغاتی چیست ؟(TV Commercial)

يکی از انواع برنامه سازی تلویزیونی تیزر تبليغاتی است ،نوعی از برنامه سازی تصويری که علاوه بر استفاده ازتکنيک های نوين صنعت فيلمسازی به شدت وام دار محتوا است از آن جهت که اگر يک برنامه تبليغاتی بتواند بيننده ومخاطب خود را متقاعد کند که يک محصول يا خدمات موردنظر برنامه را استفاده کند به شدت باعث رشد وتوسعه یک صنعت و حتی اشاعه فرهنگ مصرف یک کالا و یا خدمات در جامعه شود .
از جمله کاربردهای تیزرهای تبلیغاتی می توان به پخش در جلسات و همایش ها ،نمایش در رسانه های گروهی و پخش در سایت های اینترنتی وشبکه های اجتماعی اشاره نمود.
شرکت معین رسانه با بهره گیری از نیروهای مستعد ودانش آموخته وتکنیک های نوین فیلمسازی درزمینه ساخت وتولید تیزرهای تلویزیونی فعالیت می نماید.
کلیه مراحل مخاطب شناسی، ایده پردازی،تهیه سناریو،تصویربرداری ،تدوین وخلق جلوه های گرافیکی مورد نیاز توسط عوامل این شرکت و بابالاترین کیفیت ساخته وعرضه می شود.کلیه مراحل تولید با حضور و تبادل نظر با صاحبان آگهی انجام می گیرد تا بتواند بیشترین اثرگذاری را برروی مخاطبان داشته باشد.

فیلم صنعتی تبلیغاتی چیست؟

به طور کلی فیلم های صنعتی شامل معرفی امکانات و خدمات وقابلیت های مراکز تولیدی وصنعتی می باشد که به منظور در اختیار قراردادن این فیلم به مشتریان به صورت یک کاتالوگ تصویری ویا قراردادن برروی سایت و شبکه های مجازی به صورت یک یا چند زبانه ساخته می شود. مدت زمان این نوع از فیلم های تبلیغاتی معمولا بیشتر از تیزرهای تبلیغاتی می باشد.
هدف این نوع از فیلم های تبلیغاتی معرفی فعالیت ها و قابلیت های واحد های تولید و صنعتی و نیز بیان توانمندی ها و برتری های آن مجموعه می باشد.

ساخت فیلم های صنعتی باتکنیک تایم لپس :
نوعی از گونه فیلم های صنعتی به شمارمی آید که می تواند فرآیند ومراحل ساخت وتولید پروژه های عمرانی که بعضاً ماه ها به طول می انجامد درمدت چند دقیقه به نمایش بگذارد وشیوه ای نوین در تکنیک ساخت فیلم های مستند صنعتی و تبلیغاتی به شمار می آید.

advertising and commercial film making by moein media

جواب به سوالات رایج در مورد تیزر های تبلیغاتی

داشتن تیزر تبلیغاتی برای کسب وکار من لازمه؟
به طور کلی همه ی کسب و کار ها برای اینکه به شهرت و فروش بیشتری دست پیدا بکنند نیاز به برقراری ارتباط با مشتریان دارند.ساخت و پخش تیزرهای تبلیغاتی به شما کمک می کنه تا ضمن معرفی درست به مشتریان بالقوه ،قبل از اینکه به اشتباه نسبت به شما قضاوت کنند اونها رو با محصولات و خدماتتون آشنا کنید و از طرفی هم به مشتریان قدیمی خودتون نشون بدید که کارا تر و بهتر از گذشته و با محصولات جدید تر در بازار حضور دارید. 
برای داشتن یک تیزر تبلیغاتی از کسب وکارم از کجا باید شروع کنم؟
هزینه و مدت زمان ساخت یک تیزر تبلیغاتی به چه میزان هست؟
آیا تیزری که تهیه میشه مناسب پخش در چه رسانه هایی هست؟

تعدادی از نمونه تیزرهای تبلیغاتی ساخته شده در معین رسانه

تیزر تبلیغاتی از فروشگاه وشعب خانه عطر

تیزر تبلیغاتی از فروشگاه پوشاک آتریسا

گیم اینتروازتیم فوتبال سایپا به سفارش شبکه سه

تیزر تبلیغاتی از کلینیک دندانپزشکی مهرشهر

تیزر تبلیغاتی از فروشگاه پوشاک آتریسا

تیزر تبلیغاتی از چاپ وبسته بندی مسعود

moein media phone number
به اندازه یک تلفن با

شما فاصله داریم 

شنبه تا پنجشنبه 

 ساعت 8-18   

02634908975


واتساپ و تلگرام


09212756234